ADAMIRA s.r.o.

  • Lednická 550/34
  • Břeclav 6, 690 06
  • IČO: 28284313
  • DIČ: CZ28284313

vydavatel časopisu Lékař přítelem

Časopis je určen všem lidem, kteří mají zájem aktivně pečovat o svůj zdravotní stav a získávat potřebné informace o tom, jak předcházet nemocem, jak nemoci zvládat a překonávat, jak se vyrovnat s nemocí chronickou. Časopis je určen těm čtenářům, kteří chtějí vědět, co dokáže současná medicína, jaké jsou možnosti českého zdravotnictví, kde se v naší zemi nacházejí špičková zdravotnická zařízení, jaké jsou životní cesty a příběhy špičkových českých lékařek a lékařů.

Články do časopisů připravují vynikající odborníci, kteří se svému oboru věnují desítky let. Redakční radu časopisu tvoří mimořádné osobnosti současné české medicíny. To vše je zárukou, že se na serióznost časopisu můžete naprosto spolehnout. Věřím, že náš časopis je schopen každému čtenáři pomáhat v jeho snaze pečovat o své zdraví – nejcennější statek, kterého si vážíme všichni.

 

Lékař přítelem má 80 stran, V2 vazbu a vychází jako dvouměsíčník. Roční předplatné stojí 365 Kč. V případě zájmu si jej můžete předplatit na e-mailu: info@adamirasro.cz

 

Co se dočtete v aktuálním čísle KVĚTEN - ČERVEN 2010

20.5.2010

V aktuálním čísle najdete kromě pravidelných rubrik o novinkách ve světové medicíně, také například článek o mozkové cévní příhodě, děložních myomech, klinické biochemii, o úrazech ústní dutiny, čelistí a obličeje, o negativním vlivu kouření. Dále Vám pak přinášíme seriály: Péče o zdraví dětí z pohledu praktického dětského lékaře, Strava a zdraví, Dějiny medicíny. V tomto čísle představujeme primáře MUDr. Viktora Kašáka a jeho zdravotnické zařízení LERYMED. Přinášíme Vám také rozhovor s profesorem MUDr. Jaroslavem Štěrbou, Ph.D. na téma: "o naději a úsměvu v dětské onkologii ".

obsah >>

Ukázka z časopisu

20.5.2010

Po kliknutí na odkaz se Vám stránka zobrazí v plné velikosti v nové okně. Pro správné zobrazení je nutno mít nainstalovaný Acrobat Reader.